Kolejna edycja projektu „Metamorfozy”. Finał już w lipcu!

Już w kwietniu ruszył kolejny projekt „Metamorfozy”, który jest organizowany przez MY SPA EXPERT przy współpracy z Clarena Cosmetics. Finał odbędzie się 7 lipca w Londynie.
Tym razem udział w nim wzięło kilka odważnych kobiet i jeden bardzo dzielny mężczyzna. Każda z tych osób jest zdeterminowana i chce walczyć o swoje nowe ja.
Cały projekt rozpoczął się od niezbędnego badania krwi, na podstawie którego została ułożona między innymi dieta Vitamin shop Ealing. Po przygotowaniu diety przyszedł czas na pierwszy treningi, gdzie na samym początku sprawdzona była postura uczestników. Prowadzący zaprezentował jak poprawnie wykonywać poszczególne ćwiczenia, np.: przysiad ze sztangą, co było nie lada wyzwaniem dla naszych uczestników. Jednak trening nie był skupiony na powtórzeniach czy czasie, a na technice, prawidłowym oddychaniu, dopięciu mięśni i prawidłowej postawie. Trening zakończyło ćwiczenie „plank” i rozciąganie. Dla Mariusza było to coś nowego, ale dawał z siebie wszystko. W przypadku Ani było trochę inaczej, ponieważ wcześniej miała już styczność z tego rodzaju ćwiczeniami. Dlatego w jej sytuacji została podszkolona technika i postawa. Jednostek treningowych zaplanowanych jest około 3-4 w tygodniu, ale będą także dodatkowe ćwiczenia cardio. Jednak treningi to nie wszystko co dzieje się w tej edycji „Metamorfozy”. Uczestników odwiedziła stylistka Dorota Ruszel-Ziemba i zrobiła rewolucję w szafach każdego z nich. Panie, które biorą udział w „Metamorfozie” są po wizycie u Ani Szymańskiej, która wykonała permanentny makijaż brwi.
Vitamin shop Ealing Hounslow i Acton nie zaprzestali tylko na analizie badań i rozpisaniu diety.
Zrobili ogromna niespodziankę i wręczyli Ani i Mariuszowi, którzy wygrali glówne pakiety zabiegowe, profesjonalną suplementację, która nie tylko pomoże im w odchudzaniu, ale również w regeneracji organizmu.

Przed naszymi uczestnikami jeszcze miesiąc zabiegów i ciężkich treningów, ale na koniec czeka ich przyjemna wizyta w salonie Kleopatra Beauty, gdzie ich metamorfoza zostanie wzbogacona o nowe fryzury.

Główni uczestnicy „Metamorfozy” schudli już ok. 7 kilogramów, ale to nie koniec, a dopiero początek ich drogi. Nowy wygląd dodał im pewności siebie. Wezmą udział w castingu na mówcę roku Egoist Global. Mamy nadzieję, że jeszcze będzie o nich głośno.