Brytyjska emerytura w pigułce

 

Zasady podstawowej emerytury w Wielkiej Brytanii zostały zmienione 6 kwietnia 2016  r. Jeden z polaków mieszkający na Wyspach ułatwił rodakom zadanie i zebrał całą wiedzę o nowościach, zasadach i warunkach dot. otrzymywania brytyjskiej emerytury i z tą wiedzą stworzył poradnik „Wszystko o emeryturze w Anglii”.

– Dzięki informacjom zawartym w ebooku Polacy pracujący w UK poznają warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać emeryturę, swój wiek emerytalny oraz prognozowaną wysokość świadczenia. Informacje te z pewnością pomogą im w zaplanowaniu swojej finansowej przyszłości – napisał we wstępie Paweł Kłosiński.

– Z racji tego, że nowa fala emigracyjna kwalifikuje się do nowej emerytury, w poradniku znajdziesz wyłącznie informacje na temat new State Pension -czytamy dalej.

– Poradnik „Wszystko o emeryturze w Anglii” jest przeznaczony dla każdego Polaka mieszkającego w Wielkiej Brytanii, dla którego emerytura jest jedynie znakiem zapytania.

– Na ponad 130 stronach znajdziesz odpowiedzi na każde nurtujące pytanie odnośnie systemu emerytalnego w Anglii – podkreśla autor poradnika Radek Salak.

W poradniku pokazana jest różnica między starym, a nowym systemem emerytalnym. Znajdują się tam również informacje dotyczące ulg podatkowych osób starszych oraz odpowiedź na pytanie, jak szybko sprawdzić swoją datę przejścia na emeryturę.

E-book dostępny jest na stronie: http://www.subscribepage.com/poradnik-emerytura-w-Anglii.

 

źródło: onet.pl

 

 

Dodaj komentarz