Pozytywka: fundacyjne Ciocie MAGDA i MARTA Fundacja „Dom dziecka w Łodzi „

Dziś dwie fundacyjne dziewczyny: Magda i Marta – dwie różne osobowości, wspaniale się uzupełniające – i dwa pozytywne hasła: NIECH SIĘ SPEŁNI, bo ZAWSZE WARTO.

Magda Gumińska jest naszym Pracownikiem Socjalnym. To Ona jest Dobrym Duchem spinającym wszystkie najważniejsze sprawy Dzieci, pilotuje sprawy sądowe, jest w stałym kontakcie z ośrodkami adopcyjnymi…  W zaciszu swego biurka cichutko dba o szczęście i przyszłość Dzieciaków… i snując marzenia zaklina: NIECH SIĘ SPEŁNI…Marta Libiszowska – Jóźwiak to ja – pisząca te słowa. Robię wszystko co tylko możliwe, by świat wiedział o naszym Domu, o naszych radościach, ale i o troskach. Serce mi rośnie, gdy widzę, jak Dzieci rozwijają się dzięki Waszej pomocy – ile otwiera się przed Nimi nowych możliwości. Pamiętajcie: ZAWSZE WARTO!
fot. Maciej Piąsta
Podaj dalej:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
Źródło: http://www.domwlodzi.org/pl/pozytywka-fundacyjne
To właśnie  dla dziewiecioro wspaniałych bardzo chorych  podopiecznych dzieci,  tych Cioć  akcja charytatywna „Bo karma Wraca” organizowana przez Polskie Radio Oxford przekarze dochód z pierwszego cyklu Imprez na terenie Wielkiej Brytanii. Zachęcamy bardzo gorąco żebyście zapoznali się z dzieciaczkami oraz domem dziecka w Łodzi odwiedzając stronki:http://www.domwlodzi.org/pl  https://m.facebook.com/domwlodzi 

Dodaj komentarz