„PO PROSTU PRZYJAZN” W KINACH ODEON OD 3 LUTEGO

JUŻ OD  3 LUTEGO – NAJNOWSZY FILM TWORCOW „LISTY DO M”!!! NAJWIEKSZY HIT KOMEDIOWY 2017. REKORDOWA LICZBA WIDZOW W POLSCE!

Wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje – w obliczu życiowych przeciwności – zostają wystawione na niejedną próbę 🙂

 

Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć) w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze; to, w jaki sposób się nimi podzielą, wcale nie jest takie oczywiste. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel Patryk (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików Jadźki (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.

 

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii „Po prostu przyjaźń” oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

KONKURS!!!

I także opłaca sie być z nami. Radio Oxford ma dla WAS, bilety do kina.

Wystarczy napisać do nas na kontakt@radiooxford.eu wpisując w tytule maila nazwę filmu, a w treści krótką i zabawną historię związaną z waszymi przyjaciółmi.

Bilety kupicie klikając TU   

 

Ostatnie bilety w konkursie FACEBOOK otrzymują: Joanna Bok, Monika Szaniawska, Piotrek Piotrkowski – prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu seansu. GRATULUJEMY

https://youtu.be/bwyW8vmT2PY

 

 

 

Dodaj komentarz