Polki coraz piękniejsze, czyli METAMORFOZA na maxa!

Od połowy listopada trwa druga edycja „Metamorfoz urodowych” w Londynie. Twoje Polskie Radio Oxford, jako jeden z patronów medialnych wspiera wszystkich  uczestników biorących udział w metamorfozach. Ale zacznijmy od początku jak to wszystko wygląda.

To już druga edycja która rozpoczęła się w połowie listopada gdzie wybrani kandydaci przez trzy miesiące są pod opieką dentysty, kosmetologa, trenera personalnego, dietetyka i psychologa. Tym razem w metamorfozie mogli uczestniczyć również panowie, jednakże żaden się nie zgłosił

„plotka głosi, że panowie chcą dbać o siebie ale boją się jeszcze opini otoczenia”

Organizatorzy planowali wybrać 2 osoby, które zostana poddane metamorfozom, ale po tak licznych zgłoszeniach regulamin nieco się zmienił, przez co z Metamorfoz mogło skorzystać więcej osób. Poniżej prezentujemy listę osób które zostały zakwalifikowane do 2 edycji Metamorfoz Urodowych.

Uczestnicy II Edycji Metamorfoz:

Anna Kubicka, Joanna Korba, Małgorzata Drewniak, Dorota Korpikiewicz, Magdalena, Klonowska, Danuta Vogel, Agnieszka Serwańka

Dzięki pakietowi zabiegów upiększających w polskiej przychodni My Medyk na Hanger lane kolejne Polki maja szanse zmienić wizerunek zupełnie za darmo! Organizatorzy wybrali już 7 kandydatek.  Dwie Panie  przejdą pełen pakiet zabiegów oferowanych przez klinikę. Pozostałe 5 również skorzystają z pakietów ale w mniejszym zakresie i od firm które współpracują w projekcie z My medykiem

– Początkowo mieliśmy wybrać tylko dwie osoby, ale zgłosiło się tak wielu kandydatów, że postanowiliśmy dać też szansę i kilku innym – mówi Marta Borowiecka, organizatorka wydarzenia. Zabiegi będą przeprowadzane do końca lutego.

Dzięki pakietowi zabiegów upiększających w polskiej przychodni My Medyk na Hanger lane kolejne Polki maja szanse zmienić wizerunek zupełnie za darmo! Organizatorzy wybrali już 7 kandydatek.  Dwie Panie  przejdą pełen pakiet zabiegów oferowanych przez klinikę. Pozostałe 5 również skorzystają z pakietów ale w mniejszym zakresie i od firm które współpracują w projekcie z My Medyk

 

   GŁÓWNY PARTNER    

Tym razem w dużo większym projekcie w Polskiej przychodni  będziemy współpracować między innymi z dietetykiem oraz psychologiem –  mówi Magdalena Zagórska – kosmetolog w Polskiej przychodni My Medyk, w której odbywa się kolejna edycja metamorfozy. Na pewno zapewnimy Paniom piękniejszy uśmiech i pomożemy pozbyć się niedoskonałości skóry, takich jak zmarszczki.

Oprócz zabiegów dentystycznych i estetycznych na twarz wybrane Panie będą pod opieką dietetyka i trenera, który pomoże zrzucić zbędne kilogramy i ukształtować sylwetkę.

Uczestniczka projektu  Pani Anna Kubicka miała wykonany już pierwszy zabieg z zaplanowanej serii zabiegów fotoodmladzania. Zabieg ma na celu zadziałać odmładzająco i ujędrniająco na skore Pani Anny poprzez zwiększenie napięcia, poprawę kolorytu i stymulację w skórze procesów naprawczych. Zabieg minimalizuje efekty starzenia się skory, redukuje przebarwienia i zaczerwienienia oraz stymuluje produkcje kolagenu która wzrasta nawet o 90%! W efekcie uzyskujemy wygładzenie bruzd i zmarszczek mimicznych, poprawienie owalu twarzy ,zmniejszenie porów i dodanie skórze blasku przez co uzyskujemy ogółem wrażenie zdrowego i odmłodzonego wyglądu. Natomiast na ciało Pani Anny zostanie przeprowadzona seria zabiegów mezoterapii igłówej która ma na celu zwalczyć miejscowe depozyty tłuszczu u Pani Anny jak i pozbyć się  niechcianego przez wszystskiego kobiety cellulitu. Mezoterapia igłowa to zabieg zwany “zastrzykiem młodości” jest doskonała recepta na wiele problemów związanych ze skóra. Zabieg polega na wprowadzeniu w skore odpowiednio skomponowanych substancji aktywnych o działaniu ujędrniającym, nawilżającym czy usprawniajacym metabolizm komórkowy. Zabieg poprawia napięcie i sprężystość skory, pomaga pozbyć się zmarszczek ale również sprawdzi się jako kuracja przeciw wypadającym włosom czy tak jak w przypadku Pani Anny zastosujemy kuracje antycellulitowa i likwidacje lokalnych nagromadzen tkanki tłuszczowej.

Mezoterapia igłowa cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród osób dojrzałych jak i młodych gdyż poprzez bezpośrednie śródskórnie wprowadzenie substancji aktywnych gwarantuje szybkie i widoczne efekty.

.Już niedługo reszta specjalistów będzie mogła się pochwalić efektami swojej pracy nad Paniami a Panie nowymi uśmiechami i nie tylko.

Na samo zakączenie zapraszamy do posłuchania porad specjalisty Pani Joanny Materki, która jest terapeutą żywieniowym jak i dietetykiem w MyMedyk

Zespół redakcyjny Radio Oxford trzyma kciuki za wszystkich uczetników by wytrwali jeszcze parę tygodni, i obiecujemy że do tego tematu wrócimy spotykając sie z wami na gali finałowej już 3 marca 2017 roku.

 

Dodaj komentarz