WOŚP Kolejny rok w Bedford

Bedford ruszamy !!!

Już 15-go stycznia, jak co roku w Bedford wspieramy WOŚP a w tym roku po raz pierwszy i Sue Ryder, lokalne hospicjum które mieści się w malowniczej wiosce Moggerhanger- Bedfordshire
Wielu z Was przyłącza się co roku do naszej akcji ze świadomością, że mimo iż pieniądze szczęścia nie dają – to jednak dają ogromne możliwości. Nie znam nikogo – kogo nie dotyczą. Są częścią naszego życia tak samo jak miłość, rodzina, radość, przyjaźń czy zdrowie. I to właśnie dla ratowania zdrowia tych, którzy tego potrzebują najbardziej zjednoczymy się ponownie 15 stycznia 2017 Roku. Zaczynamy od zbierania pieniędzy do puszek w Bedford i okolicy od godziny 09:00 do 18:00. Na ulicach pojawia się woluntariusze przebrani za super bohaterów I postaci z bajek.
Już od godziny 13:00 zaczynamy muzyczną cześć którą uświetni zespół Molly Malone’s z Polski a także lokalne zespoły. Gwiazda wieczoru będzie zespól Zakopower.
Wzywamy Was!!! Przybywajcie, bawcie się I pomagajcie!!!Wiemy, że możemy na Was liczyć. I jak zwykle powtórzę razem możemy więcej.

 

Dodaj komentarz