WOŚP w LONDYNIE

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 25! Londyński Sztab zaprasza do udziału w tej wyjątkowej imprezie wszystkie osoby o wielkim serduchu! W tym roku gramy „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

WOŚP w Londynie organizowana jest przez Polonijne stowarzyszenie w Wielkiej Brytanii – Hurricane of Hearts, istniejące od 6 lat.

„Co roku bijemy rekordy! W tym roku też jest taki plan. Z Polski zapraszamy ponad 50 gości, którzy uświetniają imprezę. Naszą misją jest również pokazanie Polaków, którzy działają przy tak szlachetnej imprezie, w pozytywnym świetle. ” – mówi Dagmara Chmielewska, założycielka HOH, gospodarz wydarzenia.

Wśród gwiazd, które pojawia się na 6. finale WOŚP w Londynie: Elektryczne Gitary, Agata Młynarska, Mariusz Kałamaga, Lipali, Gabriel Fleszar, Martin Fitch, Natalia Janoszek, Nika Boon, czy Aleks Gala.

W programie również wiele innych atrakcji, w tym  m.in Magiczne Show dla Dzieci, które przygotuje najpopularniejszy polski magik i iluzjonista Maciej Pol.

Stowarzyszenie Hurricane of Hearts od 6 lat działa prężnie na Wyspach tworząc popularne akcje promujące Polskę na arenie międzynarodowej. Za swoją działalność otrzymało nawet podziękowania od Brytyjskiej Królowej Elżbiety II oraz wszystkich najważniejszych członków rodziny królewskiej! Przede wszystkim za akcję Szachownica Lotnicza Symbolem Przyjaźni Polsko- Brytyjskiej, o której mówiły największe media brytyjskie.


Gosia Prochal/Informacja prasowa/ RadioStar.net

Dodaj komentarz