Bo Karma Wraca w UK

„Bo karma wraca w UK „

A teraz czas na krótki opis i plan w jaki sposób zrealizujemy naszą akcję.

Podążajcie z nami, ruszamy w trasę!!!!

Począwszy od 11 lutego, ekipa zespołu radio oxford bedzie odwiedzała wybrane miejscowości w UK
I tu uwaga wpadamy z impressską na której nie może Was zabraknąć a to dlatego że dzięki wam sprawimy wiele radości i uśmiechu dzieciom z domu dziecka.
Naszym celem jest wydobycie talentów lub zainteresowań wśród tych dzieci, o których musimy pamiętać, oraz o tym że ich losy są trudną drogą życia, na którą niestety przez dłgo nie mają wpływu. I tu zaczyna się Nasza rola, za pieniążki zebrane z trasy charytatywnej Polskiego Radia Oxford kupimy niezbędny sprzęt lub opłacimy zajęcia rozwijające talenty podopiecznych naszej akcji. Bądźcie z nami, bo tylko wspólnie uda nam się zrealizować marzenia tych dzieciaków. Obserwujcie nasze wpisy i posty gdzie będziemy umieszczać na bieżąco nadchodzące wydarzenia oraz relacjonować nasze wspólne osiągnięcia.

Startujemy: w Banbury już 11.02.2017 Organizujemy tam dla Was Polish Night – Tylko Polska Muzyka.
Zapewnimy świetny klimat zabawy karnawałowej. Na miejscu będzie szwedzki stół z przekąskami, wyśmienity bar ze wszystkim tym na co masz ochotę podczas najlepszej imprezki tego wieczoru, oraz będziecie mogli nabyć koszulki pamiątkowe z których oczywiście całość dochodu również będzie przeznaczona na nasz cel charytatywny.
Nie czekaj kup bilet już teraz!!!

Dodaj komentarz